Image Alt

Organizujemy przyjęcia

Czas na

TWOJE PLANY

Czas na szczególne wydarzenia, które możemy dla Ciebie zorganizować. Imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe i nie tylko. Restauracja The Spirit to piękne wnętrza, niezwykłe jedzenie oraz świetna obsługa — jesteś w dobrych rękach.

c

Sala główna

Doskonała do organizacji większych wydarzeń. Przestronna, intrygująca ciekawym designem. Idealna na większe uroczystości oraz spotkania okolicznościowe różnego typu. To tutaj odbywają się eventy, które porywają tłumy.

ILOŚĆ OSÓB: 34 - 48
WIELKOŚĆ SALI: 74 m2

mała sala

Dla osób poszukujących przytulnej sali. Nadaje się ona perfekcyjnie na kameralne bankiety, mniejsze spotkania rodzinne i przyjęcia w gronie najbliższych. Odpowiednio wyposażona, wygodna i przepięknie zdobiona sala, przygotowana jest dla osób, które lepiej czują się w bardziej stonowanych miejscach, jednak poszukują miejsca, w którym wszyscy goście poczują się wyjątkowo.

ILOŚĆ OSÓB: 24 - 32
WIELKOŚĆ SALI: 38 m2

Sala VIP

Kameralna przestrzeń o bogatym wzornictwie. Zaaranżowana zarówno z myślą o rodzinnych spotkaniach, jak i mniejszych biznesowych eventach. Jest to przestrzeń dla gości ceniących sobie kameralną wygodę oraz prywatność.

ILOŚĆ OSÓB: 16 - 24
WIELKOŚĆ SALI: 28 m2

Oranżeria

Stylowa, zaprojektowana z myślą o relaksie Oranżeria stanowi istotny element restauracji The Spirit. Pięknie przeszklone, a jednak kameralne wnętrze sprawi, że poczujesz się w pełni zrelaksowany. To nasz as w rękawie, atut, o którym nie wolno zapomnieć. The Spirit to nie tylko powyższe sale, ale znacznie więcej ciekawie zaprojektowanej przestrzeni. To także między innymi piękny ogród. Gdy pogoda dopisuje, warto wyjść na zewnątrz i odpoczywać w otoczeniu zieleni. Gwarantujemy, że złapiesz tu drugi oddech.

ILOŚĆ OSÓB: 16 - 20
WIELKOŚĆ SALI: 23 m2

Ogród

Gdy pogoda dopisuje, warto wyjść na zewnątrz i odpoczywać w otoczeniu zieleni. Nasz ogród to wspaniałe miejsce, w którym wino i jedzenie smakują jeszcze lepiej. Gwarantujemy, że złapiesz tu drugi oddech.

Zarezerwuj

Skontaktuj się z naszym menedżerem, aby lepiej poznać wnętrza restauracji The Spirit. Odpowie on na Twoje wszystkie pytania, jak również przedstawi dopasowaną ofertę. Możesz liczyć na naszą pomoc. Do usłyszenia.

Przepięknie urządzona restauracja, bogato zdobione wnętrza, robi wrażenie. Jedzenie bardzo smaczne i w przystępnej cenie.

Jerzy Wiśniewski

Reprezentacyjny wygląd, bardzo smaczne posiłki, dobra obsługa i dyskretna muzyka w tle. Sami sprawdźcie, ja mogę Wam tylko serdecznie polecić

Agata Jeske

Przepyszne jedzenie w oryginalnym, zabytkowym wnętrzu. Ceny bardzo rozsądne jak na tak elegancki lokal.

Weronika Michulska