Poznaj

The Spirit

Pobyt w restauracji ma być czystą przyjemnością. Z tą myślą projektowaliśmy The Spirit, czyli miejsce, gdzie odpoczniesz, posłuchasz dobrej muzyki i zjesz wyjątkowe potrawy. Odwiedź nas, a pokażemy Ci, jak smakuje przyjemność.

Nietuzinkowe

trzy sale

Wnętrza Pałacyku Tyrolskiego intrygują i zapewniają przestrzeń do świetnej zabawy. Proponujemy trzy sale, w których miło spędzisz czas, zarówno podczas rodzinnej kolacji, jak i biznesowego spotkania.

Ogród
Na ciepłe dni

Ogródek

Gdy pogoda dopisuje, warto wyjść na zewnątrz i odpoczywać w otoczeniu zieleni. Nasz ogród to wspaniałe miejsce, w którym wino i jedzenie smakują jeszcze lepiej. Gwarantujemy, że złapiesz tu drugi oddech.

Pełna roślinności

Oranżeria

Stylowa, zaprojektowana z myślą o relaksie. Oranżeria stanowi istotny element restauracji The Spirit. Pięknie przeszklone, a jednak kameralne wnętrze sprawi, że poczujesz się w pełni zrelaksowany. To nasz as w rękawie, atut, o którym nie wolno zapomnieć.

Twoja Impreza

Wynajmij salę

Wnętrza restauracji The Spirit czekają na Ciebie. Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz spotkania biznesowe. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Przepięknie urządzona restauracja, bogato zdobione wnętrza, robi wrażenie. Jedzenie bardzo smaczne i w przystępnej cenie.

Jerzy Wiśniewski

Reprezentacyjny wygląd, bardzo smaczne posiłki, dobra obsługa i dyskretna muzyka w tle. Sami sprawdźcie, ja mogę Wam tylko serdecznie polecić

Agata Jeske

Przepyszne jedzenie w oryginalnym, zabytkowym wnętrzu. Ceny bardzo rozsądne jak na tak elegancki lokal.

Weronika Michulska
Pałacyk Tyrolski

Historia

Pałacyk Tyrolski w Żyrardowie to miejsce z bogatą historią. Odwiedzając naszą restaurację, będziesz miał okazję poznać ją nieco lepiej. Poczuj atmosferę dawnych czasów, ciesząc się pięknymi wnętrzami i dobrą kuchnią.