THE SPIRIT
Uncategorized Biesiada z Piosenką

Biesiada z Piosenką

Zapraszamy serdecznie na niezapomnianą „Biesiadę z piosenką” organizowaną przez artystów Jacka i Bogdana z okazji promocji ich nowej dwujęzycznej płyty „Witajcie przyjaciele & Benevenuti Amici”, która odbędzie się 15 lipca 2023 roku o godzinie 16:00 w ogrodach Restauracji The Spirit, usytuowanej w zabytkowym Pałacyku Tyrolskim (96-300 Żyrardów, ul. Limanowskiego 41).
Na tej wyjątkowej imprezie wystąpią nie tylko Jacek i Bogdan, ale także Duet Romatica, Reni&Marco Metrum oraz Paweł Siluk Steiner. Całość poprowadzi znany prowadzący Geno, który zapewni rozrywkę i atmosferę pełną zabawy.
Dla wszystkich gości przewidujemy powitalny kieliszek szampana, aby rozpocząć wieczór w radosnym nastroju. Podczas imprezy będzie można skosztować różnorodnych przysmaków, takich jak grillowane potrawy, napoje, piwo, lody oraz przekąski. Zadbamy o to, abyście mieli mnóstwo smakowitych opcji do wyboru.
Nie przegapcie tej okazji, ponieważ wstęp na biesiadę jest całkowicie wolny. To doskonała okazja, aby spędzić przyjemne popołudnie w towarzystwie utalentowanych artystów i cieszyć się wspaniałą muzyką. Zapiszcie datę w swoich kalendarzach i dołączcie do naszego wyjątkowego wydarzenia!
Z poważaniem,
Jacek i Bogdan